Baseino darbo laikas

Pirmadienis 14.00-22.00
Antradienis 8.00-22.00
Trečiadienis 8.00-22.00
Ketvirtadienis 8.00-22.00
Penktadienis 8.00-22.00
Šeštadienis 10.00-22.00
Sekmadienis 10.00-22.00

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Liepos 26 d., prieš pat užsidarant baseinui valymo darbams, Radviliškio plaukimo baseino direktorius visiems lankytojams dovanojo nemokamą, sveikatinimosi pramogą pirtyje su lietuviškos pirties akademijos įkūrėju, profesionaliu pirtininku Rimu Kavaliausku.

Susitikimas prasidėjo nuo edukacinės dalies konferencijų salėje. Pirtininkas ir surinkusieji diskutavo apie pirties subtilybes, jų poveikį sveikatai, pirčių rūšis, jų įrengimą ir net konstrukcijas. Po intensyvių diskusijų, kurios rodos būtų užsitęsusios iki pat vakaro, visi leidosi į tikrąją pramogą – praktiką saunoje su garu, kurią sudarė penki mini užsiėmimai. Pirties malonumai prasidėjo, nuo pirmojo garo „uostymo“ ir kvapų ritualo. Tada mokėmės taisyklingo vanojimosi su beržinėmis ir ąžuolinėmis vantomis, kūno įšildymo, savimasažo ir šveitimo natūraliomis priemonėmis. Kartu su pirtininku sudalyvavę tikroje švelnioje, sveikatingoje pirtyje ir išbandę sveikos pirties programą visi dalyviai atsipalaidavo, pamiršo juos kamavusius rūpesčius, pasikrovė energijos ir puikiai praleido laiką.

Rimas Kavaliauskas tikina, kad „derėtų išmokti pirtį vartoti gurmaniškai“. Tik tada ji suteiks didžiausios naudos ne tik mūsų organizmo sveikatai, bet ir psichikai. Nuoširdžiai dėkojame Rimui už puikiai pravestą programą, naudingą informaciją ir sukurtą nuostabią atmosferą mūsų plaukimo baseine.