Baseino darbo laikas vasaros sezono metu

Nuo 2024 m. liepos 15 d. iki rugpjūčio 31 d. baseinas nedirbs.

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Gruodžio 12 d. Radviliškio plaukimo baseine vyko tradicinės kalėdinės vaikų plaukimo varžybos. Į šią plaukimo šventę susirinko net 170 moksleivių. Pasivaržyti atvyko ir plaukikai iš Rokiškio, Pasvalio, Panevėžio bei Palangos miestų.

Varžybos prasidėjo iškilmingu paradu, grojant Radviliškio muzikos mokyklos mušamųjų ansambliui. Muzikos mokyklos auklėtiniai, vadovaujami R. Tamošiūno atliko kelis muzikinius kūrinius ir visus susirinkusiuosius pradžiugino muzikos garsais. Po muzikinių kūrinių dalyvius ir žiūrovus pasveikino Radviliškio rajono meras Kazimieras Račkauskis ir baseino direktorius Jolitas Onaitis. Pasveikinti jaunuosius plaukikus į baseiną atskubėjo ir pats Kalėdų senelis. Įteikęs kiekvienam dalyviui po saldžią dovanėlę ir palinkėjęs gerų startų, senelis paskelbė varžybų pradžią. Pirmajame varžybų plaukime startavo Radviliškio plaukimo baseiną lankantys ir čia plaukti išmokę mokiniai ukrainiečiai. Patys mažiausieji plaukikai (2016 m. gim.) varžėsi 25 metrų nugara plaukimo rungtyje, o visi kiti dalyviai įveikinėjo 50 metrų nuotolį plaukdami nugara, peteliške, krūtine, laisvuoju stiliumi bei varžėsi estafetės rungtyje.

Dėkojame visiems dalyviams, jų treneriams, atvykusiems svečiams, Radviliškio muzikos mokyklos mušamųjų ansambliui ir jų mokytojui už sukurtą šventinę nuotaiką bei visiems prisidėjusiems prie šių varžybų organizavimo ir vykdymo. Linkime gražaus artėjančių švenčių laukimo ir sėkmingų startų ateityje visiems plaukikams!

Vaikų Kalėdinių plaukimo varžybų protokolas (2023-12-12)

Daugiau varžybų akimirkų galite rasti adresu:

https://photos.google.com/share/AF1QipOlGjgmWJTphLuca-9I4ZdcW3tMqLBjDrF28CZS2gbGrPO4KS9VdDo9RQvYyxAlcw?key=UTMtNHN4Sy1za0ZtaF9hdlVBV1lWeE1HVDVITGp3

Fotografas Rimantas Benaitis.