Baseino darbo laikas vasaros sezono metu

Nuo 2024 m. birželio 1 d. iki liepos 14 d. (imtinai) baseinas dirbs vasaros laiku.

Pirmadienis 14.00-21.00
Antradienis 8.00-21.00
Trečiadienis 8.00-21.00
Ketvirtadienis  8.00-21.00
Penktadienis 8.00-21.00
Šeštadienis 10.00-21.00
Sekmadienis 10.00-21.00


Nuo 2024 m. liepos 15 d. iki rugpjūčio 31 d. baseinas nedirbs.

Nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. baseinas dirbs įprastu laiku.

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Liepos paskutinę savaitę Radviliškio plaukimo baseino treneriai įgyvendino vaikų socializacijos ir poilsio programą „Mokausi, tobulėju, susipažįstu“. Šiais metais mokytis ir tobulėti 22 baseino auklėtiniai vyko į Lenkiją. Aplankyti Gdanskas, Sopotas, Rynas.

Mokiniai plaukimo įgūdžius tobulino plaukiodami jūroje bei vandens parkuose. Plaukimo treniruotės vyko 25 m baseinuose, išbandytos jėgos ir drąsa nusileidžiant nuo įvairiausių vandens čiuožyklų. Šioje kelionėje aplankyti net du vandens parkai, o vienas jų – su įspūdingiausia besisukančia ir pirmąja Europoje čiuožykla „AquaSpinner“.

Vaikai spalvinguose baseinuose leidosi į nuotykius: plaukiojo vandens pilyje, ryklio nusileidimo take, piratų įlankoje, išbandė upės ekspediciją, bangų baseiną bei pasitikrino nardymo įgūdžius su rykliais „Deep Blue“ baseine, kuriame gali maudytis tik mokantys plaukti žmonės.

Stovykloje  baseino ugdytiniai atliko bendrojo fizinio lavinimo treniruotes, mankštinosi, bėgiojo ir žygiavo prie jūros, o trečios dienos vakarą visa komanda leidosi pažinti Gdansko senamiestį. Vaikščiodami siauromis jo gatvelėmis ir prieplaukoje stebėjo didingus laivus, vaizdingą panoramą bei spalvingus tiltus. Mokiniams itin didelį įspūdį paliko apsilankymas mieste.  Aktyvioje sportinėje-pažintinėje stovykloje kiekvienoje dienoje būta daug nuotykių, džiaugsmų ir įvairiausių patyrimų, o iš stovyklos komanda grįžo patobulėjusi ir sustiprėjusi. 

Stovykla finansuojama Radviliškio rajono savivaldybės „Vaikų socializacijos ir poilsio programos“ lėšomis, Radviliškio plaukimo baseino bei mokinių tėvų.