Baseino darbo laikas vasaros sezono metu

Nuo 2024 m. liepos 15 d. iki rugpjūčio 31 d. baseinas nedirbs.

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Liepos 3–7 dienomis Radviliškio plaukimo baseine įgyvendintas projektas „Pabėgėlių iš Ukrainos vaikų dieninė stovykla" projektas, kuris buvo finansuojamas Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo priemonės „Pagalba ekstremaliosios situacijos atveju" lėšomis. Organizuojant šią stovyklą buvo siekiama prisidėti prie savivaldos lygiu vykdomų ankstyvos trečiųjų valstybinių piliečių integracijos veiklų, mokyti vaikus plaukti ir padidinti jų fizinį aktyvumą.

Dienos stovykloje dalyvavo šiuo metu Radviliškio mieste gyvenantys ukrainiečiai ir lietuviai, todėl buvo sudarytos sąlygos ne tik gerinti fizinę ir emocinę būklę, bet ir užmegzti naujus ryšius ir bendrauti su bendraamžiais. Stovykloje organizuotos aktyvios fizinio užimtumo veiklos: žaidimai, mokymas plaukti, sportiniai užsiėmimai lauke, rungtynės ir estafetės. Be to, mokiniai pagilino savo žinias, mokėsi ir tobulėjo, nes dalyvavo viktorinoje apie Lietuvą ir Radviliškį, piešė bei pasirodė talentų šou.

Trenerių teigimu, baseine tiek ukrainiečiai, tiek lietuviai vaikai puikiai susidraugavo su vandeniu ir labai daug išmoko. Visi iki vieno, skatinami trenerių, panėrę po vandeniu pūtė burbuliukus, atliko slinkimo vandeniu pratimus, gerino savo plaukimo techniką nugara ir laisvuoju stiliumi, išmoko į baseiną įšokti žemyn galva ir dalyvavo estafetėse naudodamiesi įvairu inventoriumi.

Džiaugiamės šiuo įgyvendintu projektu, nes matėme, kiek daug naudos ir gerų emocijų kiekvienam jis suteikė. Kiekvienas dalyvis išmoko kažką naujo ar pagilino savo žinias, todėl drąsiai galime teigti, kad šio projekto dėka ukrainiečiams vaikams bus lengviau įsilieti į Radviliškio miesto bendruomenę.