Baseino darbo laikas vasaros sezono metu

Nuo 2024 m. liepos 15 d. iki rugpjūčio 31 d. baseinas nedirbs.

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Gruodžio 15 d. Radviliškio rajono, Rokiškio, Panevėžio ir Palangos miestų mokiniai skubėjo į Radviliškio plaukimo baseiną, nes čia vyko didžiausia metų šventė – atviros Kalėdinės vaikų plaukimo varžybos.

Grojant muzikos mokyklos saksofono ansambliui iškilmingu paradu į baseiną įžygiavus visiems susirinkusiems jauniesiems plaukikams juos pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir baseino direktorius Jolitas Onaitis. Per kalnus per miškus žygiavęs į baseiną atkeliavo ir pats Kalėdų senelis. Apiplaukęs visą baseiną ir patikrinęs jo vandenį senelis kiekvienam dalyviui įteikė po saldžią dovanėlę, palinkėjo visiems sėkmės ir paskelbė varžybų pradžią. Šiose varžybose mažiausieji plaukikai (2015 m. ir jaunesni) varžėsi 25 m nugara plaukimo rungtyje. Visi kiti moksleiviai įveikinėjo 50 m nuotolį plaukdami nugara, peteliške, krūtine ar laisvuoju stiliumi bei rungtyniavo ir mišrioje estafetės rungtyje. Šventė išties buvo džiugi, o mokiniai įveikę pasirinktos rungties nuotolį dažnai įveikia ir savo baimes, o tai ir yra didžiausias laimėjimas kiekvienam.

Dėkojame visiems dalyviams ir jų treneriams, atvykusiems svečiams, saksofono ansambliui ir jų vadovui Donatui Baltučiui (saksofono vyresnysis mokytojas) už sukurtą šventinę nuotaiką, bei visiems prisidėjusiems prie šių varžybų organizavimo ir vykdymo. Gražaus artėjančių švenčių laukimo ir sėkmingų startų ateityje visiems plaukikams!

Kalėdinių vaikų plaukimo varžybų protokolas

Kalėdinių vaikų plaukimo varžybų nuostatai