Baseino darbo laikas vasaros sezono metu

Nuo 2024 m. liepos 15 d. iki rugpjūčio 31 d. baseinas nedirbs.

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Radviliškio plaukimo baseine gegužės 18 d. baigėsi suaugusiųjų mokymo plaukti ir sveikatinimo programa „Sveikata per vandenį“, kuri buvo finansuojama Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos programų rėmimo specialiosios programos lėšomis. Neabejodami plaukimo nauda ir svarba baseine stengiamės sudaryti sąlygas mokytis plaukti ir tobulinti savo plaukimo įgūdžius visų amžiaus tarpsnių asmenims.

Projekto dalyviai baigę programą ir atsakinėję į pateiktą klausimyną ją įvertino labai gerai. Išryškėjo, jog pusė dalyvių prieš programą visai nemokėjo plaukti, o kita dalis turėjo tik menkus plaukimo įgūdžius. Dalyviai atskleidė, kad programos metu labai patobulino savo plaukimo įgūdžius be to dar padidino savo fizinį aktyvumą ir pagerino sveikatą bei savijautą. Išryškėjo ir tai, kad plaukimo pamokos padeda jaustis geriau ne tik fiziškai bet ir psichologiškai. Visi  dalyviai vieningai teigė jog dalyvautų tęstinėje tokioje programoje, o kaip didžiausią jos trūkumą nurodė būtetnt tai, kad nenumatytas tęstinumas. Didžiausiais programos privalumais dalyviai įvardino, kad dirba kompetetingas ir malonus treneris, kad buvo patobulinti plaukimo įgūdžiai ir kad programos metu nugalėta vandens baimė, įgyta motyvacija bei pasitikėjimas savimi.

Dėkojame programos dalyviams už pateiktus atsakymus, programoje dirbusiam treneriui ir savivaldybei už skirtą galimybę vykdyti šias veiklas.