Baseino darbo laikas vasaros sezono metu

Nuo 2024 m. birželio 1 d. iki liepos 14 d. (imtinai) baseinas dirbs vasaros laiku.

Pirmadienis 14.00-21.00
Antradienis 8.00-21.00
Trečiadienis 8.00-21.00
Ketvirtadienis  8.00-21.00
Penktadienis 8.00-21.00
Šeštadienis 10.00-21.00
Sekmadienis 10.00-21.00


Nuo 2024 m. liepos 15 d. iki rugpjūčio 31 d. baseinas nedirbs.

Nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. baseinas dirbs įprastu laiku.

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Birželio mėnesį Radviliškio plaukimo baseine stovyklavo 100 vaikų!

Nuo pat birželio 10 d. iki 28 d. Radviliškio plaukimo baseine vyko Radviliškio rajono savivaldybės remiama intensyvi vaikų dienos užimtumo programa „Noriu būti“. Šioje programoje vaikai leido po penkias dienas ir mokėsi vieno iš svarbiausių įgūdžių – plaukimo.

Sumažėjus mokinių fizinio aktyvumo lygiui Lietuvoje bei fiziniam pajėgumui pagrindinis mūsų programos tikslas ir buvo padidinti vaikų fizinį aktyvumą ir judėjimo dėka stiprinti vaikų sveikatą. Stovyklos veiklose mokymas plaukti buvo apjungtas su skirtingais užsiėmimais, kurie ne tik buvo nauji ir įdomūs, bet teikė džiaugsmo ir ugdė mokinių socialinius įgūdžius.

Stovyklos dalyviams kasdien vyko po dvi plaukimo pamokėles, paskirstytas skirtingu laiku. Plaukimo treneriai mokė vaikus pagrindinių plaukimo įgūdžių, supažindino su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis. Per dešimt intensyvių plaukimo pamokų vaikai mokėsi ir įgijo kvėpavimo kontrolės vandenyje įgūdžius, kvėpavimo pratimus atliekant per burną ir per nosį, išmoko sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu, plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje, keisti kūno padėtį vandenyje ir išlaikyti lygsvarą, bei atlikti šuoliuką į vandenį nuo bortelio ant kojų, saugiai išlipti iš vandens arba pasiekti saugią vietą, t.y. sienelę. Stovyklautojai taip pat įsisavino asmens higienos įgūdžius bei buvo supažindinti su plaukimo sporto šaka. Po intensyvaus mokymosi plaukti vaikai jėgas atgaudavo šiltoje sūkurinėje vonioje, mėgaudavosi masažine vonia,  arba užsiimdavo ko gero visiems vaikams smagiausia veikla šokinėjimu į vandenį, žaidimais ar tiesiog pasitaškymu su draugais.

Po maudynių stovyklautojams nuobodžiauti tikrai nebuvo kada, nes sausumoje kasdien buvo organizuojamos skirtingos veiklos. Kiekviena diena stovykloje - nauja pramoga! Vaikai visą pusdienį aktyviai leisdami laiką atlikinėjo jiems paskirtas užduotis. Piešė naudojant skirtingas technikas ir priemones, dalyvavo „burbulų fiestoje“, rengė „skraidančių lėkščių šou“, lenktyniavo, tobulino taiklumą, dalyvavo viktorinose, daug dūko ir sužaidė gausybę įvairiausių žaidimų. Stovykloje taikant įvairius metodus, skirtingas veiklas ir užsiėmimus mokėmės sprendimų priėmimo, kūrybiško mąstymo, sprendėme problemas, taip pat mokėmės tinkamai reaguoti į pastabas, atsiprašyti, bei emocijų valdymo: bendradarbiavimo, bendravimo ir savikontrolės įgūdžių. Dirbome grupėse ir atskirai, bei diskutavome ir dalinomės patirtimi. Patobulėjusius, linksmus, sustiprėjusius ir laimingus vaikus išlydėjome atostogauti. Linkime Jums visiems geros, saugios ir aktyvios vasaros!

Džiaugėmės, kad stovykla pavyko, kad joje galėjo dalyvauti daugiau vaikų nei praėjusiais metais ir dėkojame Radviliškio rajono savivaldybei už skiriamas lėšas, bei UAB „Voverės“ už bendradarbiavimą tiekiant maistą stovyklautojams ir visiems, kurie prisidėjo savo darbu, kad mūsų vaikai būtų laimingi ir sveiki!