Baseino darbo laikas

Pirmadienis 14.00-22.00
Antradienis 8.00-22.00
Trečiadienis 8.00-22.00
Ketvirtadienis 8.00-22.00
Penktadienis 8.00-22.00
Šeštadienis 10.00-22.00
Sekmadienis 10.00-22.00

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Ištisus metus Radviliškio plaukimo baseine trukęs projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ gruodžio mėnesį vieniems mokiniams baigėsi, tačiau nuo sausio šį projektą pradėjo jau kiti antrų klasių mokiniai. 2018 metais nuo vasario iki gruodžio mėnesio 287 viso rajono antrų klasių mokiniai nemokamai lankė plaukimo pamokas. Projektą finansavo ir šią galimybę moksleiviams suteikė Radviliškio rajono savivaldybė.

Šio projekto tikslas, kad visi vaikai turėtų galimybę įgyti plaukimo įgūdžius ir būtų saugūs vandenyje. Moksleiviai mokomi sulaikyti kvėpavimą bei orientuotis po vandeniu, atlikti įkvėpimo ir iškvėpimo į vandenį pratimus, slinkti ant krūtinės ir nugaros, atlikti šuoliuką į vandenį nuo bortelio, plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje, keisti kūno padėtį, bei nuplaukti 25 m gilioje vietoje. Svarbu ir tai, jog projekto metu mokiniai gerina savo fizinę būklę – greitį, lankstumą, pusiausvyrą bei
koordinaciją, o mokant vaikus, nuo mažens plaukimo įgūdžių vis labiau yra mažinami vieni didžiausių Europoje skendimo rodikliai.

Besibaigiant projektui gruodžio mėnesį visi moksleiviai atliko kontrolines užduotis ir buvo vertinami jų pasiekimai. Paskutinio užsiėmimo metu vaikams buvo įteikti pagal kiekvieno pasiekimus individualiai padaryti pažymėjimai, kuriuose nurodyti jų įgyti įgūdžiai. Dėkojame Radviliškio rajono savivaldybei ir treneriams už kantrybę, rūpestį ir norą išmokyti visus vaikus plaukti, mokyklų direktoriams už bendradarbiavimą, o projektą pradėjusiems mokiniams linkime sėkmingų pamokų ir daug gerų emocijų.